Aktuálně ze školy

Uzavření školy

Vážení rodiče, podle rozhodnutí vlády je od zítřka 14. 10. uzavřena naše škola. Přecházíme na distanční výuku. Podzimní prázdniny jsou prodlouženy na celý týden, do školy tedy děti (snad) nastoupí 2. 11. Sledujte nadále naše informační platformy - Bakaláři Komens a Google Classroom, eventuálně web naší školy. Školní jídelna je uzavřena, obědy automaticky odhlášeny. S přáním pevného zdraví a pevných nervů ŘŠ

Den otevřené školy na ZŠ Bří Venclíků

Den otevřené školy proběhl na ZŠ Bří Venclíků v sobotu 3. října. Vzhledem ke koronavirovirovým  omezením jsme mohli otevřít pouze venkovní sportoviště školy, ale i přesto se akce velmi podařila.

DEN OTEVŘENÉ ŠKOLY

Rádi bychom vás pozvali na Den otevřené školy, který proběhne v sobotu 3. října od 9 do 13 hodin - z důvodu hygienických omezení pouze na školní zahradě. I přesto se můžete těšit na zábavná stanoviště, tradiční fotbalové utkání rodiče vs děti i drobné sladké odměny. K disopozici Vám bude rovněž poradenský koutek. Ve stejný den se konají volby, spojte tedy příjemné s užitečným a přijďte se pobavit!

Výjezd třídy 3. A do Jizerských hor.

Druhý týden v září odjela třetí třída na adaptační pobyt do Desné v Jizerských horách. Žáci i učitelé se na společný výjezd moc těšili. Po dlouhém odloučení, způsobeném uzavření školy v rámci mimořádných opatření, jsme tak mohli opět trávit společné chvíle.

Ukončení karantény 4. B

4. B žáci s negativním výsledkem testu mohou přijít do školy v pondělí 5. 10. 2020. Tito žáci přijdou bočním vchodem (ředitelství) a předloží negativní výsledek testu. Netestovaní bez příznaků přijdou ve středu 7. 10. 2020 běžným způsobem přes šatnu. (Žáci s negativním testem mohou ven už o víkendu 3. – 4. 10.2020)

Ukončení karantény 4. C

4. C žáci s negativním výsledkem testu mohou přijít do školy v pátek 2. 10. 2020. Tito žáci přijdou bočním vchodem (ředitelství) a předloží negativní výsledek testu. Netestovaní bez příznaků přijdou v úterý 6. 10. 2020 běžným způsobem přes šatnu. .

4.B + 4.C JSOU OD 25. 9. V KARANTÉNĚ

Podrobné pokyny HSHMP ke karanténě 4. B +C najdete uvnitř článku.​ Rodiče a sourozenci těchto dětí karanténu nařízenu nemají, 4. A rovněž ne.

COVID-19

Ve škole se vyskytl první případ této nákazy u vychovatelky ŠD. Prosíme, veďte děti k důslednému dodržování nastavených hygienických pravidel, zejména správnému nošení roušky i přes nos a pečlivému mytí rukou. Až obdržíme vyjádření HSHMP, budeme Vás informovat. S přáním pevného zdraví vedení školy

Třídní schůzky a Obec rodičů v pondělí 21. 9. 2020

Plánované třídní schůzky se uskuteční podle pokynů třídních učitelů. Schůzka Obce rodičů (zástupci tříd) se vzhledem k současné epidemiologické situaci nebude konat. Důležité informace obdrží zástupci e-mailem (jsou i zde uvnitř článku). S případnými dotazy se obracejte na vedení školy, nejlépe rovněž prostřednictvím e-mailu.

Přípravy na přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy

Nabídka příprav na přijímací zkoušky na gymnázia a střední školy

TERIBEAR 2020

Informace o letošním ročníku akce omezené podle koronavirových opatření.

POVINNÉ ROUŠKY OD ČTVRTKA 10. 9. 2020

Aktuální informace o rouškách ve škole k 9. 9. 2020 14:00

Základní hygienická pravidla pro provoz školy platná od 1. 9. 2020

Aktuální hygienická pravidla provozu školy vycházející z Doporučení MZ a MŠMT.

1. září 2020

Informace k organizaci prvního školního dne.

Vrácení plateb za školní družinu

V článku naleznete informace týkající se vrácení plateb za školní družinu.

Prázdninový provoz školy 2020

V článku naleznete prázdninový provoz školy 2020.

Poslední školní den

Informace o průběhu posledního školního dne (pátek 26. 6. 2020) najdete uvnitř článku.

Nařízení ředitelky školy ke konzultacím pro žáky 2. stupně

Podrobná pravidla pro vstup žáků 2. stupně na vypsané konzultace v období 8. - 25. 6. 2020 najdete uvnitř článku.

Informace o hodnocení vzdělávání žáků ve 2. pololetí školního roku 2019/2020

Vysvědčení bude vycházet z Vyhlášky MŠMT č. 211 ze dne 27. dubna 2020 o hodnocení výsledků vzdělávání žáků ve druhém pololetí. Podrobné informace najdete uvnitř článku.