Den otevřené školy proběhl na ZŠ Bří Venclíků v sobotu 3. října. Vzhledem ke koronavirovirovým  omezením jsme mohli otevřít pouze venkovní sportoviště školy, ale i přesto se akce velmi podařila. Vzpomínka na předešlé ročníky a slunečné počasí  babího léta přilákaly na školní zahradu více než tři desítky našich žáků. Ti spolu se svými sourozenci, rodiči, prarodiči a pedagogy strávili skvělé dopoledne. V nabídce byly aktivity, které už se staly tradičními - například cornhole, mega puzzle, třídění odpadu  nebo stanoviště Cheer Acadamy s nafukovací trampolínou AirTrack, i aktivity úplně nové. Z těch měly největší úspěch společenské hry Klask a Pukec. Došlo i na 4. ročník přátelského fotbalového utkání děti vs. dospělí, které skončilo remízou, jak se na přátelské utkání sluší. Zejména rodičům byl pak k dispozici i koutek školního poradenského pracoviště. Jsme rádi, že se Den otevřené školy u nás stal tradicí a těšíme se na jubilejní pátý ročník.