Formuláře pro bezkontaktní způsob podání přihlášky. Vytištěné a vyplněné formuláře (jejich elektronické kopie = scany, fotografie)  zašlete do 20. 4. 2020 prostřednictvím datové schránky, e-mailu nebo vhoďte do schránky  u vchodu na ředitelství školy. Na žádosti o přijetí nezapomeňte označit způsob doručení rodného listu dítěte.

Po přijetí žádosti bude Vašemu dítěti přiděleno registrační číslo, které obdržíte na Vámi uvedenou e-mailovou adresu.   V případě, že registrační číslo žádosti neobdržíte do dvou pracovních dnů, ověřte si její doručení telefonicky na níže uvedeném telefonním čísle.

POZOR!  Pokud žádáte o odklad školní docházky, podáváte 2 žádosti:

1. Žádost o odklad povinné školní docházky

2.Žádost o přijetí do přípravné třídy, nebo Žádost o přijetí do prvního ročníku (v případě, že dítě zůstává v mateřské škole)

e-mail: zastupkyne-1.stupen@zsvencliku.cz

ID datové schránky: pve2y4n