Letošní ročník Teribeara proběhne vzhledem ke koronavirovým omezením takto:

Školy běhají pouze symbolicky, za každou registrovanou třídu zaplatí sponzor nadaci jednorázovou částku 500 Kč. My symbolicky poběžíme v pátek 11. 9. dopoledne. Druhý stupeň v okolí rozhledny Doubravka, první stupeň podle pokynů třídních učitelů.

Jednotlivci běhají v místě bydliště online, kilometry se načítají prostřednictvím běžecké aplikace STRAVA, kterou je nutné nainstalovat do telefonu a spárovat s registrací na akci. V tomto případě je nutná spolupráce rodičů (placení registračního poplatku kartou online apod.). Podrobně Vás celou registrací provedou krok za krokem oficiální stánky pořadatele www.teribear.cz. Budeme rádi pokud se zapojí děti i jejich rodiče. Přihlášení k týmu ZŠ Bří Venclíků provedete v přihlašovacím formuláři zadáním hesla UMK946.