Během Velikonoc se naše děti spolu se sourozenci a svými rodiči zúčastnili velikonoční soutěže zajíčka Vency. Na 17 stanovištích hledali indicie, podle kterých objevili písmenka do osmisměrky a vyluštili tak výsledné poselství Velikonoc. Rodiče přijali s povděkem zpestření domácího lockdownu a vyrazili na školní hřiště. Pro všechny úspěšné soutěžící byla připravená sladká odměna, kterou si mohli vyzvednout po Velikonocích u výdejového okénka ve škole. I přes víkendovou nepřízeň počasí se soutěže zúčastnilo více než 120 žáků školy se svými rodinami.

Dětem i nám vyučujícím už se stýská po klasickém vyučování a těšíme se zpátky do lavic. Přejeme všem hlavně zdraví a sluníčko do nadcházejících dní.

Vedení školy ZŠ Bří Venclíků