Přípravné třídní schůzky pro rodiče budoucích žáků přípravného a prvního ročníku proběhnou v pondělí 19. 6. od 16 hodin. Dostanete na nich všechny potřebné informace a rovněž zákonným zástupcům předáme Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání, případně Rozhodnutí o přijetí do přípravné třídy a Rozhodnutí o odkladu povinné školní docházky. Je-li to nutné,  můžete si dřívější převzetí domluvit prostřednictvím e-mailu na zuzana.kafkova@zsvencliku.cz. Rádi vám vyjdeme vstříc.

Jak je u nás zvykem, i letos pořádáme cyklus seznamovacích návštěv pro budoucí prvňáčky Škola na zkoušku. Proběhnou v úterý 23. 5., 30. 5., 6. 6. a 13. 6. vždy od 14 do 14:30.

Děti s sebou budou mít batůžek s přezůvkami a pastelky. Ve vrátnici si je od rodičů převezme paní učitelka po skončení návštěvy je na stejném místě předá zpět. Účast rodičů není možná.

Na tyto návštěvy v tuto chvíli není nutné dítě předem objednávat, pokud se situace změní, budete včas informováni.